پایگاه دانش

توضیح مختصر 

روش‌های مختلف شارژ حساب٬ بسته به واحد پول انتخابی در دسترس است

هنگام انجام هر گونه تراکنش، ضروری است که نام صاحب کارت یا حساب بانکی با نام صاحب حساب کاربری در سایت سوپر۶ یکسان باشد. در غیر این صورت سوپر۶ این اختیار را دارد تا زمان استفاده از حساب یا کارت بانکی شخصی دیگر تراکنش‌ها را لغو کرده و پیش‌بینی‌ها را برگشت دهد

شارژ حساب کاربری

برای شارژ حساب ابتدا باید در سایت ثبتنام کنید و با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید 

و گزینه واریز را کلیک  نمائید

روش های مختلف برای  شارژ حساب برای شما فعال می‌باشد که قادر به استفاده از آن میباشید 

کارت به کارت خودکار
وب مانی
پی لند۳۶۵
 

پرفکت مانی

راهنمای کامل ووچر پرفکت مانی

هنگام  شارژ از طریق پرفکت مانی شما قادر به دریافت بونوس ۱۵% میباشید 

ووچر چیست؟ 

ووچر یا کارت شارژ پرفکت‌مانی، یک کُد چند رقمی حاوی مقدار معینی پول الکترونیکی است که بوسیله آن میتوانید بدون داشتن حساب در پرفکت مانی، حساب خود را در وبسایت شارژ کنید. اگر تا به حال از کارت های شارژ موبایل استفاده کرده باشید میدانید که با ارسال کد شارژ از طریق پیام کوتاه برای اپراتور میتوانید اعتبار مکالمه خود را افزایش دهید. کارت شارژ پرفکت مانی هم کاملا شبیه کارت شارژ های موبایل کار میکند با این تفاوت که اعتبار ذخیره شده در آن دلار است .

افزایش موجودی حساب 

برای شارژ حساب در سوپر۶کافی است از یکی از سایت های فروشنده کارت شارژ پرفکت مانی مقدار معینی دلار به صورت کارت شارژ یا ووچر خریداری کنید. هر کارت ووچر از یک شماره و یک کد تشکیل شده است. با داشتن شماره و کد رمز ووچر میتوانید  حساب خود را شارژ کنید. وارد بخش ووچر پرفکت مانی شوید و

شماره و کد ووچر را در کادر های مربوطه وارد کنید و گزینه واریز را بزنید. حساب شما بلافاصله شارژ میشود.

خرید ووچر یا کارت شارژ پرفکت مانی

تا اینجا یاد گرفتیم که چگونه با ووچر پرفکت مانی حساب خود را شارژ کنیم. اما ووچر یا کارت شارژ را از کجا خریداری کنیم. سایت های زیادی هستند که این کارت ها را می فروشند.

ما برای نمونه سایت

www.dollarkadeh.com
www.hiranex.ir
www.pm4ir.com
www.xchanger.ir
www.ex4ir.com
www.pay98.biz

برای خرید و فروش در این سایت باید ابتدا ثبت نام کنید و سپس با ارسال تصویر مدرک شناسایی هویت خود را تائید کنید. فرم ثبت نام را با دقت پر کنید. وارد کردن شماره تلفن ثابت و همراه الزامی است چون برای تائید هویت پرسنل سایت با این شماره ها تماس خواهند گرفت. پس تکمیل فرم ثبت نام یک ایمیل تائید حساب برای شما ارسال میشود که باید با مراجعه به ایمیل خود و کلیک کردن روی لینک تائید، حساب خود را تائید کنید .

بودید وارد سایت شوید. زمانی که برای اولین بار وارد سایت میشوید با این پیام روبرو خواهید شد .

هویت شما هنوز توسط پرسنل سایت تائید نشده است. اگر هنوز مدرک شناسایی خود را برای ما ارسال نکرده اید. تصویری از شناسنامه یا کارت ملی یا پارسپورت خود تهیه کنید و از طریق کلید آپلود مدارک آن را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت عملیات احراز هویت انجام شود و شما بتوانید شروع به خرید از فروشگاه کنید

برای تائید هویت از طریق کلید آپلود مدارک در صفحه بعد سفارش خرید شما ظاهر میشود و در انتهای فرم کلید پرداخت از طریق درگاه بانکی وجود دارد. روی کلید پرداخت کلید کنید تا وارد درگاه بانکی شوید و مبلغ سفارش را پرداخت کنید . تصویری از کارت ملی یا شناسنامه یا پاسپورت خود را برای سایت ارسال کنید. پس از ارسال مدارک باید منتظر بمانید تا از طرف سایت با شماره تلفن های شما تماس گرفته شود و هویت شما احراز شود .

 

اگر هویت شما توسط سایت تائید شده است آماده اولین خرید خود هستید. بروی فروشگاه پرفکت مانی برای ایرانیان که در بالای صفحه دیده میشود کلیک کنید تا وارد صفحه فروشگاه شوید. در بخش خرید پرفکت مانی از ما مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید و کلید خرید را بزنید .

در صفحه بعد سفارش خرید شما ظاهر میشود و در انتهای فرم کلید پرداخت از طریق درگاه بانکی وجود دارد. روی کلید پرداخت کلید کنید تا وارد درگاه بانکی شوید و مبلغ سفارش را پرداخت کنید .

پس از موفقیت آمیز بودن عملیات پرداخت بانکی، سایت به صورت اتوماتیک وارد صفحه سفارش میشود که در آن وضعیت سفارش به همراه شماره ووچر و کد ووچر نمایش داده میشود. با داشتن شماره و رمز ووچر شما میتوانید با مراجعه به بخش ووچر پرفکت مانی سایت  حساب خود را شارژ کنید .

برای اطلاعات بیشتر و آموزش تصویری تهیه ووچر پرفکت مانی به لینک زیر مراجعه بفرمایید 

http://www.pm4ir.com/help