پایگاه دانش

چگونه میتوانم  به سایت اعتماد کنم ؟

سایت سوپر۶  سعی بر این دارد که بهترین امکانات و خدمات پشتیبانی را برای کابران فراهم سازد و رضایت شما برای سایت ارزشمند است .و توجه داشته باشید که سایت  سوپر۶  دارای مجوزجهانی کوراسئو میباشد و این مجوز در بسیاری از کشور های دنیا معتبر است .برای اینکه به یک سایت اعتماد کنید نیاز دارید تا برای مدتی از خدمات آن سایت استفاده کنید ,تا اطمینان خاطر پیدا کنید که آن سایت قابل اعتماد است یا خیر . و به شما پیشنهاد میشود پایگاه دانش سایت را مطالعه بفرمایید و با قوانین و مقررات سایت آشنا شوید

چگونه میتوانم مشکلات و سوالهای خود را اعلام کنم ؟

به منوی پشتیبانی واقع در پایین ,سمت چپ صفحه اصلی سایت مراجعه بفرمایید و در کادر گفتگو متن پیام خود را مطرح نمایید .پس از ارسال پیام , واحد پشتیبانی پیام شما را دریافت خواهد کرد و برای حل سوالها و مشکلات کاربران پاسخگو می باشد 

دلیل برگشت خوردن درخواست برداشت جایزه به حساب کاربری چیست ؟

1_وارد کردن صحیح اطلاعات فرم درخواست برداشت الزامی میباشد 

2_وارد کردن شماده شبا صحیح الزامی میباشد 
3_وارد کردن اطلاعات هنگام ثبت نام در سایت الزامی میباشد 

4_عدم ایجاد گردش مالی . باید حداقل 100%مبلغ شارژ را ثبت پیشبینی نمایید 

برای اطلاعات بیشتر و برگشت درخواست خود به واحد تیم پشتیبانی مراجعه بفرمایید 

آیا می توانم در سایت با ضرایب پایین کار کنم؟

حتما! کاربران قادر به پیشبینی با ضرایب پائین خواهند بود .

نتیجه ی پیشبینی  من با نمایش زنده ی سایت همخوانی ندارد. دلیل آن چیست؟

پیشبینی های کاربران توسط پشتیبانی سایت ثبت نتیجه نمی شوند، و توسط شرکت های بین‌المللی فراهم آورنده ی بازی ها که همه سایت های معتبر دنیا با آنها همکاری دارند، به برنامه ی سایت به صورت اتوماتیک ارسال شده، و شرط ها ثبت نتیجه می شوند.

پیشبینی ها با توجه به نتیجه ی واقعی ثبت می شوند، و نه طبق اطلاعات داده شده در سایت ما، و یا سایت های دیگر.

لطفا دقت کنید با وجود اینکه سایت تمام سعی‌ خود را می‌کند که اطلاعات ارائه شده در سایت پیشبینی زنده صحیح باشند‌، ممکن است مواردی اتفاق بیفتد که این اطلاعات به دلیل تاخیر خطا داشته باشند. لطفا به هنگام چک کردن ضرایب زنده‌، زمان شروع پیشبینی زنده ی یک مسابقه، و یا نمایش زنده، و دیگر انواع پیشبینی های ارائه شده در سایت‌، دقت کنید که این اطلاعات به عنوان یک راهنما در اختیار کاربران قرار می گیرند، و سوپر۶ هیچ مسئولیتی در قبال عواقب ناشی‌ از خطا در اطلاعات که ممکن است رخ دهد، نمی‌پذیرد .

آیا امکان لغو پیشبینی  قبل ازشروع بازی وجود دارد؟

متاسفانه خیر. پس از ثبت پیشبینی، امکان لغو، حذف کردن، و یا تغییر آن به هیچ عنوان وجود ندارد .

پیشبینی من ناموفق اعلام شده است، در صورتی که با توجه به نتیجه ی ثبت شده داخل پیشبینی باید برنده می شد. دلیل آن چیست؟

لطفا توجه داشته باشید که در پیشبینی زنده، نتیجه ی ثبت شده داخل شرط، نتیجه ی بازی در زمان بسته شدن پیشبینی  می باشد، نه نتیجه ی پایانی بازی. جهت مشاهده ی نتایج پایانی بازی ها لطفا به بخش نتایج سایت مراجعه فرمایید

حساب کاربری خود را شارژ کرده ام، اما هنگام بستن پیشبینی اخطار موجودی ناکافی می دهد. دلیل آن چیست؟

لطفا در نظر داشته باشید که در سایت هر ۱۰۰۰ تومان معادل یک واحد می باشد؛ به عنوان مثال چنانچه شما بخواهید شرطی به مبلغ ۵۰۰۰ تومان ببندید باید مبلغ آن پیشبینی  را به .صورت عدد ۵۰۰۰ در برگه پیشبینی وارد کنید

به چه دلیل سایت هنگام باخت سریعا مبلغ را از حساب کاربری کسر کرده، اما هنگام برد باید منتظر بود تا مبلغ واریز شود؟

لطفا در نظر داشته باشید که پیشبینی ها بلافاصله ثبت نتیجه نمی شوند. به محض ارسال شدن نتایج رسمی بازی، پیشبینی ها بررسی شده و ثبت نتیجه خواهند شد. تلاش بر این است که این کار در سریع ترین زمان ممکن صورت پذیرد

اگر در پیشبینی کومبو یکی از شرط ها لغو شود، چه اتفاقی برای شرط من می افتد؟   

 چنانچه در پیشبینی کومبو یکی از انتخاب ها لغو شود، ضریب آن انتخاب  شما ۱ محاسبه خواهد شد و از ضریب کلی پیشبینی کومبو کسر خواهد شد.

حداکثر تعداد انتخابی که می‌توانم در یک پیشبینی میکس انجام دهم چقدر است؟

 حداکثر ۳۰ انتخاب

پیشبینی مجموع کارت های داده شده در بازی (بوکینگ) چگونه محاسبه می شود؟

در این نوع شرط، کارت زرد ۱ امتیاز و کارت قرمز ۲ امتیاز محسوب می شود. حداکثر امتیازی که یک بازیکن می تواند دریافت کند ۳ امتیاز می باشد. (۱ امتیاز برای کارت زرد اول و ۲ امتیاز برای کارت دوم که قرمز است). کارت زرد دوم امتیازی نداشته و امتیاز آن همان کارت قرمز می باشد. لطفا توجه داشته باشید که کارت های داده شده به مدیر، مربی، بازیکنان ذخیره، و غیره محسوب نمی شوند  .

آیا برای برد من محدودیتی وجود دارد؟

خیر. البته درصورتیکه سایت تشخیص دهد که مبلغ برد کاربر با میزان و نحوه فعالیت وی متناسب نیست، سایت این حق را برای خود محفوظ میدارد که در برداشت کاربر تجدید نظر نماید  .

می خواهم یک بازی و یا چند بازی خاص را کمبو کنم، اما سایت این اجازه را نمی دهد. دلیل چیست؟

سایت اجازه ی کمبو کردن برخی از انتخاب ها روی بازی های خاص را نمی دهد. لطفا به این نکته نیز توجه داشته باشید که امکان کمبو یا میکس کردن چندین انتخاب از یک بازی وجود ندارد .

پیشبینی ای  روی بازی زنده بسته ام، اما سایت آن بازی را از داخل لیست بازی های زنده حذف کرده است. تکلیف پیشبینی من چیست؟

زمانی که تعداد پیشبینی های بسته شده روی یک بازی خاص کم باشد، آن بازی از داخل لیست بازی های زنده ی سایت حذف می شود. در چنین مواقعی منتظر باشید تا آن بازی تمام شده، و پیشبینی شما ثبت نتیجه شود

هنوز شرط من ثبت نتیجه نشده است، چقدر زمان می برد؟

لطفا به خاطر داشته باشید که نتیجه ی اکثر پیشبینی ها فوری، و ظرف ۱ تا ۲ دقیقه ثبت می شوند. پیشبینی های کرنر در فوتبال، و بازی های ورزش های مربوط به لیگ‌های برخی کشورها و لیگ های کوچک تر زمانی‌ ثبت می شوند که نتیجه از شرکت‌های طرف قرارداد ما به صورت اتوماتیک اعلام شده، و به پیشبینی های مربوطه اعمال شود. این ممکن است در برخی‌ موارد تا چند ساعت هم زمان ببرد. لطفا صبر داشته باشید .

مشکلی‌ در محاسبه ی پیشبینی من یا در نتیجه ی پیشبینی به وجود آمده است، از چه طریقی پیگیری کنم؟

لطفا شماره ی پیشبینی خود را از طریق ایمیل به آدرس

info@super6.email

  ارسال کنید. تیم پشتیبانی پیشبینی  شما را بررسی‌ کرده، و با توضیحات کامل، تا ۴۸ ساعت پاسخگوی شما خواهد بود. برای مشاهده ی شماره ی پیشبینی  به مقاله گزارش پیشبینی ها مراجعه فرمایید .

اگر یکی‌ از انتخاب‌های کمبو کنسل شود، آیا پیشبینی لغو می شود؟

خیر. اگر یکی‌ از انتخاب‌های پیشبینی  میکس یا کمبوی شما لغو شود، پیشبینی  میکس شما به قوت خود باقی‌ خواهد ماند، و فقط ضریب آن انتخاب شما ۱ محاسبه خواهد شد و ازپیشبینی  شما حذف خواهد شد .

آیا می توان بازی های زنده را با بازی هایی که هنوز آغاز نشده اند میکس یا کمبو کرد؟

بله. سایت این امکان را به کاربران خود می دهد تا بتوانند پیشبینی های در حال بازی را با پیشبینی هایی که بازی آنها هنوز آغاز نشده، میکس یا کمبو کنند .